Răspunsuri

2014-01-25T19:02:26+02:00

Acesta este un Răspuns Aprobat

Răspunsurile aprobate sunt corecte şi de încredere, fiind corectate de o mână de utilizatori foarte buni. Brainly are milioane de răspunsuri de înaltă calitate, toate fiind verificate cu grijă de către moderatorii din cadrul comunităţii.
Cam de cate randuri ? 
vreau doar cateva idei :D
Tata este o persoana ,care a avut grija de mine si de mama,sustinandu-ne cand era nevoie si certandu-ne atunci cand greseam. El este acel om pe care l-am iubit de prima oara, de cand eram o copila. Nu mi-as putea imagina viata fara el, dupa tot ce am realizat impreuna mi-ar fi frica sa il pierd .
2014-01-25T19:07:11+02:00

Acesta este un Răspuns Aprobat

Răspunsurile aprobate sunt corecte şi de încredere, fiind corectate de o mână de utilizatori foarte buni. Brainly are milioane de răspunsuri de înaltă calitate, toate fiind verificate cu grijă de către moderatorii din cadrul comunităţii.
Viata fara tata este groaznica . Cand merg adesea in parc si i vad pe copi distrandu-se cu tatii lor ma apuca plansul . Ma simt incuiat . Eu nu am avut parte de un tata in viata . As fi vrut sa am unul , dar a murit inainte sa ma nasc eu . Cateodata visez la un tata . Eu jucandu-ma cu el ... As fi vrut sa am unul , oricum ar fi fost el : inalt , slab , gras, cu mustata sau par lung . El m-ar fi iubit si m-ar fi ingrijit tot timpul . Deseori cand merg la scoala , colegii ma intreaba  ce meserie are tatal meu , dar eu totdeauna schimb subiectul . 
Nu prea e de Liceu . Nustiu daca te-am ajutat :P