Răspunsuri

2014-05-18T13:40:45+03:00
 4 , pentru ca daca cu 5 poti cumpara 2 inseamna ca cu 10 poti 4 . :3
1 5 1
  • Utilizator Brainly
2014-05-18T13:42:31+03:00
5lei:2=2,5 lei pretul unui caiet
10lei: 2,5 =4 caiete
1 5 1