Răspunsuri

2014-05-15T09:50:16+03:00
Te poti uita in camera ta unde sunt asezate diferite obiecte de ex..patul meu de culoare maro deschis este pus langa  geam,iar cand trag perdele razele ale soarelui imi inunda camera...cand imi deschid dulapul imi vad hainele de diferite culori care au un miros imbietor...poti continua tu..sper ca ti-am fost de ajutor
18 3 18
o introducere:as vrea sa va povestesc despre camera mea in care in fiecare zi eu ma joc,imi fac temele...
O mare parte din zi o petrec în camera mea. Din acest motiv am grijă să fie un loc curat, plăcut, liniştit, relaxant şi odihnitor. O mare atenţie am acordat şi aranjării lucrurilor, în special a bibliotecii, în aşa fel încât cărţile necesare pentru şcoală să-mi fie tot timpul la îndemână.
Cel mai inteligent răspuns!
2014-05-15T09:53:25+03:00
Depinde cum este camera ta. Ex.: Biroul de culoare castanie este asejat langa fereastra, patul maro langa usa, sifonierul cu hainele sale colorate in partea dreapta nush cum e camera ta
imi poti spune o introducere
nu conteaza
Camera mea este mare, incapand extrem de multe lucruri. Peretii pe care sunt puse felurite abtibilde imi dau o semnzatie de natura...
multumes
cu placere