Răspunsuri

2014-01-23T14:47:16+02:00

Acesta este un Răspuns Aprobat

Răspunsurile aprobate sunt corecte şi de încredere, fiind corectate de o mână de utilizatori foarte buni. Brainly are milioane de răspunsuri de înaltă calitate, toate fiind verificate cu grijă de către moderatorii din cadrul comunităţii.
Eu impreuna cu o buna prietena de a mea am mers pe o banca care era aproape de cimitir. Noi am auzit  un strigat din cimiti dupa ce ne-am apropiat si am vazut ceva alb zburand :/ era ciudat, Am fugit acasa si  acasa se auzea pasi  si scartieturi de usa :?..... Sper ca ti-am fost de ajutor.

Comentariul a fost şters
Orice , sunt in pana de idei! :)) :*
Deea ,multumesc! :*
Cu mare placere :*
2014-01-23T14:47:50+02:00

Acesta este un Răspuns Aprobat

Răspunsurile aprobate sunt corecte şi de încredere, fiind corectate de o mână de utilizatori foarte buni. Brainly are milioane de răspunsuri de înaltă calitate, toate fiind verificate cu grijă de către moderatorii din cadrul comunităţii.
- Ai putea sa spui ca ai auzit o muzica placuta venind dinspre padure si ai urmat-o. Acolo ai vazut niste ochi rosii in intuneric apoi i-ai urmat si poti sa spui ca i-ai urmarit si tot n-ai descoperit ce sunt

Tare :))) :*
Trebuie sa scriu mai mult de o pagina si nu prea am timp sa dezvolt ideea , dar multumesc :*
Poti sa mai adaugi niste expresii daca vrei sa iasa mai lunga
La inceput poti descrie anotimpul in care te alfi
Ok, multumesc :*