Que fais-tu ce matin,Francine ?
Mais...je pense faire quelques courses...aller dans une grande surface pour acheter du sucre,de la farine et des ouets pour maman ....et ensuite entrer dans plusieurs boutiques...C'est bientot l'anniversaire de Paulette et le jour de fete de Michel..Je n'ai pas beaucoup d'argent,mais... Le grande surface ne m'interesse pas..mais je veux bien t'accompagner dans les boutiques. VA RAOG IMI TREBUIE SI MI TRADUCEREA RAPID CAI PENTRU ASTAZI SI MA ASCULTA SI AM INCERCAT PE GOOGLE TRADUCERE DAR NU TRADUCE BINE

1

Răspunsuri

2014-05-06T09:20:41+03:00

Acesta este un Răspuns Aprobat

Răspunsurile aprobate sunt corecte şi de încredere, fiind corectate de o mână de utilizatori foarte buni. Brainly are milioane de răspunsuri de înaltă calitate, toate fiind verificate cu grijă de către moderatorii din cadrul comunităţii.
Ce faci în această dimineață, Francine? 
Dar eu cred sa fac cumparaturi.... sa plec intr-un supermarket pentru a cumpara zahar,faina si oua pentru mama.....si apoi sa intru in diverse buticuri (magazine) .In curind e ziua de nastere a Paulettei ai si ziua de sarbatoare a lui Michel.Eu nu am multi bani,dar.....Magazinele nu ma intereseaza deloc....dar vreau sa te insotesc in buticuri (magazine)   Ok...sper sa-ti fiu de ajutor si sa primesti o nota mare