Amintesteti o intimplare interesanta pe care ai petrecuto mai de mult va rog sa fie de 15 enuturi
multumescmult astept cu nerabdare ....

1
Era o zi frumoasa de primavara.Veni-se verisoara mea Madalina acasa din Italia .Mi-a adus o fusta de blugi si un tricou cu spatele gol.M-am bucurat foarte mult.Dupa ce a descarcat toate cele din masina i-am zis daca merge la un suc: Mada.. vii la un suc?/ Sigur asteapta 2 minute ~! .bine.-Fac cinste eu !!-bn haii sa mergem !!
am fost la suc dupa aia in park si apoi acasa .asa s-a incheiat prima zi in romania cu Madalina.

Răspunsuri

2014-05-04T20:16:36+03:00
Probleme in Dragoste   Ai probleme în dragoste ? ..cu siguranță nu ești singura. Probleme pe care tu le întâmpini acum la adolescență nu sunt probabil, atât de diferite de ceea ce membrii mai în vârstă ai familiei tale și prietenii s-au confruntat în trecut. Și am să vorbesc doar despre câteva probleme comune în dragoste. Întâlnirea la adolescență poate fi cu siguranță complicata. Fie ca ești în căutarea de orientare cu o problemă cu care te confrunți acum în prezent , sau ești doar curioasă și te întrebi cu ce ai putea să te confrunți în viitor ,  fă-ți ceva timp pentru a afla mai multe despre problemele adolescenților în dragoste, și asigurăte că vei fi în stare să te confrunți cu problemele care vor apărea. 1. Dragostea neîmpărtășită Este posibil ca ea sa continuie bine viata nu este posibila asa