Răspunsuri

Cel mai inteligent răspuns!
  • Utilizator Brainly
2014-05-03T19:17:06+03:00
Mie imi place scoala cat-de-cat...bineinteles as prefera sa stau acasa si sa scriu fic-uri sau compuneri (ador creatia si tot ceea ce tine de ea)
pe langa partile mai putin placute cum ar fi testele, ascultatul si temele sunt si parti bune cum ar fi faptul ca ai ocazia sa-ti faci noi prieteni...si, bineinteles, chiar daca nu prea imi place mie sa stau si sa invat, nu pot omite faptul ca atunci cand iau un 10 ma simt super bine...si nu chiar toti profesorii sunt naspa...mai sunt si unii intelegatori si simpatici
deci per total scoala e ok (cea mai buna parte e ca are si vacante 
3 4 3
2014-05-03T19:21:56+03:00
SCOALA !!! acum ca sunt clasa a 8 a parca imi par rau ca se termina !!Imi pare rau ca nu-mi voi mai vedea colegii , imi vor lipsi glumele lor , imi vor lipsi pauzele . stiu ca imi va fii dor  chiar si de uniforma  banala pa care am purtat-o aproape in fiecare zi timp de 8 ani.
Dar cand eram mica imi doream ca scoala sa nu existe , sa nu existe teme si pofesori , acum tot ce imi doresc este sa mai dau putin timpul inapoi si sa mai pot fii nca o data macar clasa a 5 a , deoarece a fost cam greu cu simularile si daca as putea da timpul inapoi sigur as fii mai constincioasa si ca as fi pus mai des mana pe culegerea de mate
3 4 3