Răspunsuri

2014-05-02T15:08:03+03:00
  copilaria
a fost o data un baiat pe nume adrian si un om batran pe nume Dan acesti doi oameni sau cunoscut intr-o bisericuta numita Sfantul Andei.Iar ei au devenit niste prieteni buni int-o zi batrranul ii spusese baiatului Hai mai bine despre copilarie sa povestim,caci ea singura este vesela si nevinovata.Si drept vorbind acesta-i adevarul.Copilaria mea a fost o adevarata excursie imi amintesc ca eu cu prieteni mei ne alegam unii pe alti,Vara ne jucam fotbal si iarna bauseram imprreuna cu ei ciocolata calda a fost minunat.Iar in primavara iesiseram cu totii la un suc si dupacea ne jucam cu mingia pe afara pana cand au sosit 2 baieti care ma urau la disperare nu stiam ce au avut cu mine dar toata ziua ma faceau prost si ma jignea nu stiam ce sa fac eram un baiat foarte bland si sufletist in cat pana intr-o zi m-am schimbat am vut sa fiu un om bataus si chiarr sa nu puna la suflet nimica decat prieteni lui si familia sa.A doua zi vine cei doi baieti si ma intreaba ce vei?zimi bataie eu i-am raspuns nu vreau decat sa plecati din fata mea sau va bat si ei au raspuns cine tu?nuprea cred pana cand i-am tras vreo doua si dupacea m-au lasat impace.EH!acum baiete asta a fost copilaria mea nu una foarte reusita ci una vesela.
1 3 1