Vreau si eu urari(mesaje) pentru mini-vacanta de 1-2 mai cand suntem liberi. Vreau sa-i scriu ceva unei profesoare sa o impresionez...

2
'Doamna profesoara,in aceasta mini vacanta m-am ''dezlipit'' cu greu de programul scolar.A fost putin timp liber in plus pe care l-am folosit drept o oportunitate sa fac ceva creativ si sa imi recuperez lipsurile la unele materii.''
E bine acum?!
Fie ca ziua de 1 mai sa fie o zi speciala ,plina de liniste si pace sufleteasca sa va puneti ordine in ganduri ,sa puteti sa alungati tot ce este negativ in jurul dumneavoastra .Fiindca ati fost o profesoara cu suflet mare si de aceea meritati tot binele din lume .

Răspunsuri

Cel mai inteligent răspuns!
2014-04-30T21:36:52+03:00
Poti incepe asa: Aceasta zi este o ocazie deosebita sa va aducem cele mai sincere si frumoase urari de bine, sanatate, prosperitate dumnevoastra care sunteti atit de drag pentru fiecare dintre noi. Va aducem cuvinte de multumire pentru munca imensa pe care o depuneti pentru noi. Chiar de va-m gresit uneori sau poate chiar mereu, si chiar daca am fost neatenti la ore, va rugam sa ne iertati.Va multumim din suflet ca ne-ati incurajat si ati avut atita rabdare cu noi. Va multimim!
da este buna, dar mai vreau si alte idei
ok
adica cam ce urare ai vrea tu?
cam cum a dat Gigantul cam asa ceva vreau
cu ocazia acestor doua zile de relaxare bine meritate de dumneavoastra, va urez/uram liniste si puterea de a depasi orice obstacol. odihna placuta!
2014-04-30T21:38:49+03:00
De ziua de 1 mai va urez o zi minunata,linistita si lipsita de orice problema.Uitati toate treburile si gasiti-va linistea dumneavoastra sufleteasca.
                                                                             Cu stima,.....