Răspunsuri

2014-04-28T15:27:20+03:00
Totul a inceput intr-o vara la bunici cand ma jucam cu prietenele mele in fata casei cand deodata ne hotaram eu,Ana,Mara,Mia si Raluca sa mergem cu rolele.Le spun bunicilor ca doresc sa merg cu rolele si ei imi dau acordul doar sa ma intorc acasa inainte de a se intuneca.Zis si facut mi-am luat rolele in picioare su am plecat cu prietenele mele.In timp ce mergeam noi asa ne-am intalnit si cu verisori mei Armina si Denis i-am luat si pe ei cu noi si am plecat mai departe ne indreptam catre lac.Ajunsi cu toti la lac am sarit incet,incet cu toti in lac sa facem baie.Au trecut acolo 2 ore si atunci ne-am hotarat sa plec am iesit cu toti din apa iar cand sa ne luam rolele in picioare Mia cade si se loveste la picior,iar cu rolele nu putea sa mai mearga asa ca ne-am hotarat sa mergem cu toti pe jos si sa mergem incet pentru ca nu o puteam lasa pe Mia singura.Am ajuns acasa la bunici mei iar acolo am hotarat sa dormim cu toti la mine pentru ca se intunecase afara.Seara am stat si am spus povesti pana cand am adormit iar dimineata fiecare au plecat la casele lor.
1 2 1