Răspunsuri

2014-04-26T13:46:13+03:00
1kg............3,40lei
0,750...........x
x=0,750* 3,40/ 1
x=2,55 lei da pe 4 mere



2014-04-26T13:46:48+03:00
1kg............3,40lei
0,750...........x
x=0,750* 3,40/ 1
x=2,55 lei da pe 4 mere