Cine poate sa-mi continue si mie urmatorul text:titlu La munte Ma aflam in vacanta la munte.Totul era minunat.Brazii drepti ca niste lumanari cu flacari verzi stateau alineati in jurul meu. Dintr-o data o pata rosie aparu pentru o clipa.Dintr-un brad se auzi un fosnet.Era o veverita care sarea dintr-o creanga in alta.Dintr-un salt a ajuns in varf. Priveam cum sare din creanga in creanga................................................................................................................................................................................................................................... va rog mult am nevoie rapida de continuare

2
Ochisorii mici,boticul negru,care era ca un nasture, frumoasa ,cu coada stufoasa,statea linistita,ajunsa in varf ,si se uita la mine vesel.
-esti tare draguta! Uite,am aici niste alune. Ia-le ,sunt pentru tine.

Răspunsuri

2014-01-19T18:01:47+02:00
Simţind adierea vântului şi auzind brazii foşnind , am început , curioasă , să o urmăresc ... 
poate de aici de descurci tu ... 
2014-01-19T18:08:10+02:00
Cand dintr-o data aceata se opri parca simtind ca cineva o urmareste aceasta se ascunse printre crengile verzi ale bradului ... asta e o idee poate o mai poti dezvolta!