Răspunsuri

Cel mai inteligent răspuns!
2014-04-24T21:46:25+03:00
Pe cand aveam eu 15 ani , dragule, asta ar veni prin anul 2014 , pai tin minte cat de mult adoram sa merg la scoala doar pentru a imi vedea prietenii si pentru a rade si a face pozne cu ei. Imi aduc aminte cat de mult ne placea sa fim impreuna, odata primeam cornuri si lapte la scoala , in clasele generale, stiu ca faceam al treilea razboi mondial cu ele, si cate certuri ne luam de la diriginta. Uneori , cand ieseam afara multi vecini sunau la politie datorita faptului ca nu vroiam sa plecam si faceam galagie. 
Tin minte si acum , cat ma certau parintii ca veneam de la un bal la 1-2 dimineata in loc sa vin la 12 cat le spuneam. Ce vremuri, ai sa vezi cand vei povestii si tu nepotilor. :) 
4 4 4
2014-04-24T21:50:17+03:00
Dragutu bunicii,astazi am sa iti povestesc despre copilaria mea!
Cea mai frumoasa si cea mai speciala perioada a vietii este copilaria!
Cand mergeam afara eram curata ,luna,insa cand ajungeam in casa eram plina de zgarieturi,plina de praf .....ma jucam cat era ziua de lunga.
Am sa iti spun 3 intamplari!
1.Am fost la niste prieteni foarte buni.am intrat in casa si cum eram noi mai pofticiosi ne-am gandit sa facem clatite si cand colo era sa dam foc la casa
2.Imi aduc aminte cand aveam 14 ani am iesit in gradina prin iarba si cand am intrat in casa am observat 4 capuse in piciorul meu.Am sarit repede la mama sa mi le scoata.
3.Iarna anului 2012....eram foarte speriata deoarece anuntau la televizor apocalipsa...eram asa de speriata incat am inceput sa fac tot felul de giumbuslucuri si mama imi zicea sa ma linistesc ca nu se va intampla nimic.
Acum gata puiul bunicii,este ora de culcare.Continuam si maine.
   Noapte buna!
2 4 2