Am nevoie de un eseu de 3-4 randuri cu titlul "Telefonul meu".Profesoara ne-a spus sa facem despre Sony Xperia E1,unul foarte performant.As vrea un eseu despre acest telefon,dar nu de pe internet.Marchez cel mai bun daca il descrieti binisor.

1
Chiar sunt curios ce rezolvare are dilema asta. 3-4 randuri .. un eseu tehnic banuiesc care sa contina detaliile si performanta telefonului .. dar totusi nu de pe internet. In cazul in care cineva de aici nu lucreaza la fabrica de telefoane sa stie ceva ce nu exista pe internet, ma indoiesc ca va reusi ceva daca nu va lua de pe internet. Recomandare: Mai bine il faci tu pe asta si pastrezi punctele pentru ceva mai greu.
asta este si problema:nu gasesc nimic bun pe internet si habar nu am ce face sau cum arata,de aceea cer ajutor.
Poti cauta pe YouTube un tutorial despre telefonul pe care ai vrea sa il prezinti.

Răspunsuri

2014-04-13T16:34:54+03:00
Pai incearcă să scrii despre caracteristicile telefonului : ce procesor are , ce versiune de android are.... să spui la ce îţi este bun acest telefon (adică cum îl folosesti)
Sper că ţi-am fost de ajutor...
habar nu am ce sunt astea,sunt de nota 2 la telefoane.
Sony Xperia T: