Stiu ca intrebarea asta nu prea e de scoala dar am nevoie de ajutor ! In curand o sa am 2 zile de nastere a unor baieti , buni prieteni de asemenea , ce sa le cumpar tinand cont ca nu am un buget mare , char pot spune ca este destul de mic .

2
Ai putea sa le iei niste dulciuri (toata lumea iubeste dulciurile) si niste carti ... (nu carti de invatat :)))) ) gen : Jurnalul unui pusti , sau : La liceu ... etc :)
ar fi o idee destul de buna , dar tinand cont ca sunt niste baieti mai compicati nu citesc :)
Nici eu nu citesc :)))) sincer ..... dar cartile astea nici macar nu pare ca le citesti :))) ... parca-s ca niste benzi desenate .... s-au daca chiar nu citesc ai putea sa le ei niste electronice [casti , un joc video(acum se gasesc unele chiar ieftine) sau un DVD cu ceva ce le place ] ;-)
vreau ceva , care se presupune ca o sa dureze ceva timp nu ca de exemplu o cutie de bomboane pentruca aia se manaca si nu mai ramane nimic , si mai bine zis vreau ceva mai original nu un DVD tinand cont ca acum exista internetul si daca vrei sa iti asculti melodia preferato o cauti si o asculti :) si nu prea joaca jocuri , timpul liber il petrec pe afara cu alti prieteni

Răspunsuri

2014-01-18T16:23:53+02:00
Un tricou la fiecare si o cutie de bomboane
e destul de buna ideea , eu ma gandeam la un tricou si o esarfa .
am trecut prin asta si ori ce ai face nu ii lua haine ci sceiborb sau carti de citit dar ca sa fi sigura dai 50 de lei sa isi aleaga el ceva mai pe placul lui
sincer aman2 fac 17 ani , nu se dau cu scheibordul , folosesc bicicleta , nu citesc carti absout deloc :( si nu prea arata frumos sa le dai bani , ca ne`am gandit dar nu , totii prieteni comuni zic sa nu le dam bani sa le luam ceva , insa nu stiu nici eu
2014-01-18T16:24:48+02:00
Ceva nu prea sofisticat ceva micut , cel putin gestul conteaza, ceva o cutie cu bomboane.. ;)