Cine ma poate ajuta cu o scrisoare pentru un prieten recomandandu-i o carte care imi place ?

1
e buna?
imi dai si mie niste puncte
da imi place
imi dai niste puncte
Astăzi, cu lacrimi în ochi, m-am hotărât să-ţi scriu ţie, prieten drag. Ştiu că treci printr-o perioadă grea, că eşti copleşit de stres şi de problemele care vin buluc peste tine, dar eu cred că ai tăria necesară pentru a trece peste obstacole.as vrea sa-ti recomand caretea y. eu am citit-o si mi se pare foarte interesanta.daca esti curios de ea poti sa o cauti la biblioteca si sa o citesti.daca o citesti sa ma anunti ca sunt foarte curioasa si imi este de folos parerea ta

Răspunsuri

2014-04-02T20:58:06+03:00
                                                       Draga x,

Vreau sa-ti spun ca tocmai am terminat de citit ''Hotul Fulgerului'' ,de Rick Riordan si e superba.
   In primul rand are multa actiune care te tine cu sufletul la gura.Te asigur ca o data ce ai inceput sa citesti greu vei mai renunta pentru ca autorul a stiut cum sa scrie cartea in asa fel in cat sa te tina in suspans.
   In al doilea rand , personajele sunt extraordinare,mai ales ca ti le poti inchipui  cu ajutorul descrierillor facute de autor.
   Eu vreau sa-ti spun ca e minunata cartea,dar rasfoirea ei depinde numai de tine.
                                                                          Cu drag,
                                                                                  Eu:))))) 
Chiar s-o citesti,e frumoasa cartea:D
am s-o citesc
Eu am plans pe la sfarsit:''>
mai fact curioasa deci sigur o citesc , poate plang j eu :)0
:)))