Răspunsuri

2014-04-02T20:00:37+03:00
Cu o saptamana inainte de prima zi de scoala am fost cu mama pentru a imi lua rechizitele necesare. Ajunsi in librarie mi-am cumparat 5 caiete de matematica , 10 de dictando , 3 de bilogie , 2 pixuri cu gel 1 linie si un penar. totul a costat 30 de lei. cu 10% mai putin decat a platit prietenul meu Andrei. 

Cel mai inteligent răspuns!
2014-04-02T20:07:29+03:00
Acum 2 saptamani am fost cu mama mea la piata .In primul rand inainte sa plecam am facut o lista cu tot ce trebuia cumparat.Pe lista scria ca trebuie sa luam:
1kg de rosi 
2de cartofi
3de castraveti
1de faina

1 5 1