Mama e cea mai sfanta persoana din viata ta,ea este cea care ti-a dat viata cea care te ajuta,te alina si te tine la pieptul ei calduros unde sti ca mereu vei gasi iubire si protectie e singura persoana care te va sustine indiferent de situatie si ea te va iubii neconditionat.Tu vei fi mereu cea mai importanta persoana pentru ea!

Răspunsuri

2014-04-03T17:01:55+03:00

Mama mea este o femeie înaltă, are părul lung şi negru. Are ochii mari şi albaştri şi o privire blândă, care mă calmează oricât de agitat aş fi. Atunci când vorbeşte, are o voce plăcută, dar care inspiră respect. Dintre părinţii mei, mama este cea care petrece cel mai mult timp cu mine. Dimineaţa mă duce în fiecare zi la şcoală, iar după terminarea orelor mă ia de la şcoală. De dimineaţa şi până seara este la fel de veselă şi plină de viaţă. Cred că nu am văzut-o niciodată tristă. În tot ceea ce întreprinde mama mea se implică şi pune suflet. Încă din primii ani de viaţă mi-a insuflat şi mie caracterul ei, astfel că în multe privinţe mă aseamăn cu ea. Chiar dacă uneori o mai supăr, ea încercă să mă dojenească, dar niciodată nu se supărare pe mine mai mult de câteva minute. Tot timpul mă iartă, iar pentru asta o iubesc foarte mult.

2 5 2