Vreau sa am si eu un site al meu pe net. Va rog sa ma ajutati. Multumesc

2
Poti incerca pe ucoz.com daca sti cum iti poti face web site pentru comercializarea unor produse,iar daca vrei un website complet de la A LA Z teasi sfatui sa inveti HTML,PHP,JAVA,CC+ si vei ajunge sa castigi si 500 euro pe o pagina facuta de tine:)
super
stiu cate un pic din fiecare dar mai trebuie sa invat
merci
Bun atunci spor la invatat:)

Răspunsuri

2014-03-29T22:00:15+02:00
Pt a-ti crea un site trebuie sa platesti. Si e destul de complicat,un informatician adevarat te poate ajuta. Si cum ti-am spus,trebuie platit lunar o suma de bani. Stiu ca nu ti-am fost de folos dar macar ti-am dat o mica idee la ceea ce ai de gand sa faci.
Asa stiam si eu dar na trebuie sa platesti. Scuze ca nu ti-am putut oferi mai multe informatii,dar nici eu nu stiu atatea. Pentru mai multe informatii mai bine intrebi un informatician si cu siguranta te va ajuta :) . Mult succes
Si la fel :)
se poate si gratis , de la dot.tk , domeniul va fi de forma domeniulmeu.tk iar gazduirea tot gratuita de la 000webhost.com . luati nameserverele de pe webhost , le inserati in casutele de la dot.tk si aveti propiul domeniu total gratuit si fara studii de specialitate
chestia asta e tare
multumesc frumos
2014-03-29T22:01:41+02:00
Poti sa incerci cu html sa vezi cam cum este
www.webley.com Un mulțumesc sau un marchează ca cel mei buna ar fi de folos
multumesc frumos
intr-adevar este cel mai bun raspuns