Răspunsuri

2014-03-26T16:05:32+02:00
2014-03-26T16:11:33+02:00
Era  vara.Ma jucam cu prietenii afara cu mingea.Am observat o batranica care nimini nu ai tragea atentia.Avea niste sacose grele in mana si m-am gandit sa o ajut.Batranica mi-a permis sa o ajut cu zabetul pe buze.Am ajun la casa ei si deja trebuia sa plec,ea mi-a multumit si mi-a oferit niste dulciuri si o bancnota de 10 lei.Eram asa de bucuros/a ca am dat dovada de bunatate si ca am ajutat-o pe acea bunicuta!!!
pai ca NU AM VRUUT
TE OFTICIII?
ok fati singur si sa fie mai bine a trebuit sa pui in paranteza(sunt cl.5,6,7,8,9,...)
Acum cateva zile am dat un test la matematica. Colegul meu de banca nu prea se pregatise. Eu stiam cate ceva si m-am descurcat destul de bine, insa prietenul meu m-a deranjat toata ora. Ma tot intreba raspunsurile, dar eu nu vroiam sa-i raspund. Consideram ca daca nu a invatat acasa nu merita sa ia o nota mare pe copiat. Dar el nu s-a dat batut. Ma tot impingea si ma tragea de par pana când m-am enervat si am tipat la el. Toate privirile s-au indreptat spre mine. Cativa colegi au inceput sa rada
ms