Răspunsuri

2014-03-14T18:35:03+02:00
Nu vreau sa te superi insa nu cred ca intrebarea e potrivita acestui tip de site care este pentru a ajuta elevii cu temele lor insa banuiesc ca suntem apropiate de varsta asa ca stiu cum e. Ii poti strecura un biletel cu intrebarea sau poti manipula un baiat pentru a afla.Spor la scoala.
2014-03-14T18:39:39+02:00
Pai in primul rand incearca sa te strecori printre prietenii lui atunci cand el este cu ei si chiar sa te imprietenesti cu ei, apoi dupa ce te intelegi bine cu toti de obicei cand petreci timp cu prieteni( baieti) se intampla sa inceapa un fel de pasiune .. dragoste, sai placa atitudinea ta. Iar apoi incerci sa vorbesti cu el sau sa va intaplniti voi doi ca intre prieteni sa vezi cum te priveste daca te respecta ca pe o fata si sal intrebi care este parerea lui despre tine iar apoi o sa afli, si alta metoda este sa iti pui prietena sal intrebe dar el sigurat nu o sai spuna credema stiu asta, sau sar putea sa se ataseze de prietena ta deci mai bine nu. Fa prima varianta succes :)

Bine asta daca esti mai mic daca esti mai mare in jur de 14-15 ani baiatu te priveste mult si daca iti place de el te duci si ii spui iar daca e ceva o sa fiti imreuna