Răspunsuri

2014-03-10T14:54:55+02:00

Acesta este un Răspuns Aprobat

Răspunsurile aprobate sunt corecte şi de încredere, fiind corectate de o mână de utilizatori foarte buni. Brainly are milioane de răspunsuri de înaltă calitate, toate fiind verificate cu grijă de către moderatorii din cadrul comunităţii.
                                                   La scoala

Zilele trecute la scoala am avut parte de o patanie, amuzanta spun eu, cu noul telefon pe care mi l-au luat parintii. Stiind cat de mult imi doresc un telefon mobil frumos, parintii mi-au luat de ziua mea un Iphone 4. Este un telefon foarte, foarte frumos, pe care orice elev si-l doreste. Printre multele functii deosebite pe care le are, reda foarte bine tonurile de apel. Din dorinta de a-mi impresiona colegii, cu claritatea sunetelor pe care poate sa le redea, am instalat ca ton de apel un miorlait de pisica. Dar nu orice fel de miorlait, ci unul incredibil de real. A doua zi la scoala, le-am aratat colegilor telefonul meu mobil mult dorit. Au fost impresionati. L-am rugat pe Marius sa ma sune pentru a auzi tonul de apel. Din telefon s-a auzit: miau, miau, miau. Era atat de credibil incat un coleg care trecea pe langa noi s-a oprit si m-a intrebat daca am adus o pisica la scoala...
27 4 27