Cine imi poate traduce si mie acest text dar nu pe google translate ? plazzzz

eu folosesc masina ca mijloc de transport pentru ca este foarte utila ,ea este si foarte rapida , si pentu ca poti cara diversi obiecte grele. eu folosec masina pentru ca nu costa foarte mult ,combustibilul , si eu mai folosec masina pentru confortul propriu.

2

Răspunsuri

2014-11-13T09:28:02+02:00

Acesta este un Răspuns Aprobat

Răspunsurile aprobate sunt corecte şi de încredere, fiind corectate de o mână de utilizatori foarte buni. Brainly are milioane de răspunsuri de înaltă calitate, toate fiind verificate cu grijă de către moderatorii din cadrul comunităţii.
I use the car because it is very usuable, it can be fast and it can carry some heavy objects (things). I use the car because the gas don`t use too much money, and for confort too.
I use the car as a means of transportation that is very useful, it is also very fast, and for proper because you can carry various heavy objects. I folosec car that does not cost very much, fuel, and I still folosec car for their comfort.
2014-11-13T09:29:17+02:00

Acesta este un Răspuns Aprobat

Răspunsurile aprobate sunt corecte şi de încredere, fiind corectate de o mână de utilizatori foarte buni. Brainly are milioane de răspunsuri de înaltă calitate, toate fiind verificate cu grijă de către moderatorii din cadrul comunităţii.
I use the car because is the most useable carpool, it is very fast, or you can grown up havy objects. I use the car because the carburant isn`t very expensive and i use the car for personal confort.
(Nu e pe google translate, deoarece stiu ca nu traduce bine)