La scoala avem de facut un proiect cu tema '' Sa fim corecti!....Sa fiti corecti!'' , cum ar trebui sa fac acest proiect ca sa ii conving si pe colegii mei(clasa a VIII-a) ca e mai bine sa fi corect! Idei, va rog! :*

2
Si eu am avut proiecte de genul acesta ia o foaie mare de carton de la librarie si scrie o serie de chestii pe care trebuie sa le faci cand esti corect si cand altul trebuie sa fie iar pe cealanta parte de carton poti sa scrie ce cee nu tebuiee facut ca sa fi corect poti sa inbuntatesti proiectul cu niste imagini 3d trebuie sa iei nistee bureti de la librarrie sa decupezi nise desene sau sa le desenezi apoi le decupezi pui aracet pe burete le lipesti pe plansa si mai adaugi tuu chesti ;)))
multumesc mult! o idee foarte interesanta! :*

Răspunsuri

2014-01-09T19:30:38+02:00

Acesta este un Răspuns Aprobat

Răspunsurile aprobate sunt corecte şi de încredere, fiind corectate de o mână de utilizatori foarte buni. Brainly are milioane de răspunsuri de înaltă calitate, toate fiind verificate cu grijă de către moderatorii din cadrul comunităţii.
Poti spune ca fiind corecti ,daca se iveste o problema la sc profesorii vor avea mai multa incredere in ei decat cei care nau fost corecti tot timpul; SAU ca in viata vom avea numai de castigat....nu numai la scolala si la servici....:**********SUCCES:*********
la asta chiar nu stiu vrei sa faci tu unul?
...? nu prea ma pricep
poti cauta un filmulet cu un hot...si poti pune intrebarea politia pe cin va crede .....asa e si la scoala cu copiatu....
multumesc de idee! :*
nai pt ce..:************
2014-01-09T19:37:21+02:00

Acesta este un Răspuns Aprobat

Răspunsurile aprobate sunt corecte şi de încredere, fiind corectate de o mână de utilizatori foarte buni. Brainly are milioane de răspunsuri de înaltă calitate, toate fiind verificate cu grijă de către moderatorii din cadrul comunităţii.
Nu e un lucru simplu :)) pai prezinta un personaj pe cine crezi sii... dezvolta zii ceva despre personajul acela sii..... nu stiu daca poti sa scrii o compunere eventual sau un referat si poti sa prezinti o intamplare care este asociata cu tema "sa fiti corecti" ( cam asa)