Răspunsuri

2014-11-10T20:21:11+02:00
Incepi ceva de genul Intriga gen : Stateam pe fotoliu citand carte ''............'' . de exemplu zici Am plecat deodata cu iepurasul cautand cheia magica cu care puteam ajunge in taramul zanelor si de aici continui  si la sfarsit spui si deodata mama intra strigand'' e 8 dimineata ,haideeeeee,la scoala!' ceva de genul. Sper ca te am ajutat <3
12 2 12
Cel mai inteligent răspuns!
2014-11-10T20:55:59+02:00
Stateam pe canapea,uitandu-ma la televizor.
dintr-o data un omulet a aparut in fata mea si a inceput sa sara si sa arete cu degetul catre un fel de portal.mi-am dat seama ca vroia sa-l urmez.i-am facut pe plac si intrand in portal am dat de univers,de planete,asteroizi etc. puteam pluti si nu aveam nevoie de aer deloc. eram uimita de cele vazute. zburam incontinuu . 
la un momentdat am dat de infinitul infinitului.era ca o poarta albicioasa si misterioasa. am trecut de ea si ce sa vezi! dincolo de ea se aflau toate raspunsurile la intrebarile pe care omul nu le putea dovedi. eram uluita de tot ce vazusem acolo.
dintr-o data toata lumea aceea disparuse iar eu am auzit alarma de la ceas.m-am trezit si mi-am dat seama ca era doar un vis.uitasem tot ce am aflat in acea lume interesanta. ce pacat!
16 3 16