Traduceti in limba engleza : maria este o fata simpatica.ea are ca prieteni pe jack si jane. maria are ochi verzi si parul maro. este frumoasa. imi place de ea este prietenoasa. CINE MA AJUTA PRIMUL PREMIEZ CU 10 PUNCTE UN MULTUMESC 5 STELE SI DAU CA FIIND CEL MAI INTELIGENT RASPUNS. DAR REZOLVAREA SA FIE BUNA ! SUCCES !

2

Răspunsuri

Cel mai inteligent răspuns!
2014-11-08T09:41:54+02:00
Maria is a girl sympathetic.She is Jack and Jane friends . maria has green eyes and brown hair . is beautiful . I like it is friendly .
translate into English: Maria is a girl simpatica.ea is jack and jane friends. maria has green eyes and brown hair. is beautiful. I like
it is friendly. Who helped me get prizes WITH 10 POINTS 5 STARS AND A THANK YOU SAD AS MOST INTELLIGENT ANSWER. SETTLEMENT BUT BE GOOD! SUCCESS!
e gresit ! Maria is a cute girls . Jack an Jane are her friends. Maria have green eyes and brown hair . Shes beautiful . I like her, she's friendly.
Cute girl*
2014-11-08T09:41:56+02:00
Maria is a girl simpatica.ea is jack and jane friends. maria has green eyes and brown hair. is beautiful. I like
eu am raspuns prima
Nu ai scris tot :) simpatica,ea
Ai copiat de pe google translate :)) + că celălalt e greșit.
Maria is a symphatic girl. Jack and Jane are Maria's friends. Maria has green hair and brown hair. She is beautiful and I like her because she's friendly.
Maria is a girl sympathetic.She is Jack and Jane friends . maria has green eyes and brown hair . is beautiful . I like it is friendly .