Răspunsuri

2014-11-07T17:35:52+02:00
Daca doua caiete au acelasi  pret,iar produsul celor doua este 16,atunci ,un caiet costa 4 lei,celalalt 4 lei
4*4=16
4+4=8
16-8=8 lei costa al treilea caiet