Răspunsuri

2014-03-04T19:17:10+02:00
Новые копии должны питаться здоровой, чтобы быть здоровым и не иметь probleme.E нужно есть больше фруктов и овощей для жизни без riscuri.ar лучше избегать жирной пищи и не слишком хорошо!
nu c-am ai scris corect si in limba romana ai vo 2 cuvinite ...poate incerci so mai scrii odata in rest e bn..nici acolo la inceput nu am inteles bn sesnul
2014-03-04T19:19:31+02:00
Buna!
Pai:
1.Trebuie sa consumam fructe si legume.
2.Multe produse care contin vitamine.
3.Peste,ne ajuta la invatat sau la memorat.
Astea sunt cateva detalii.Celelate ti le dau la mj.

imi place ...dar nai putea face un fel de rezumat c-ai cam mult ..adica mie imi trebuie vo 5-7 propozitii..ce zici aa?? si te marchez pe tn cel mai bun !
Nu trebuie sa imi marchezi mie cel mai bun raspuns. :) Cu sau fara eu te ajut..O sa ti-l trimit aici..Dureaza doar 3-4 de minute. :*
Pai ar trebui sa mancam natural,natural si iarasi ...natural!Ar trebui sa calcam cat mai des in magazinele de produse naturiste,unde putem gasi tot felul de produse folositoare,printre care si ulei de gatit (de exemplu eu folosesc ulei de struguri pentru prajit si cel de masline pentru salate).Renuntarea la anumite alimente poate fi una dintre solutii, dar nici ea nu garanteaza succesul. - Ну должны есть природные, естественные и снова ... естественно! Если мы часто ходить в природных продовольс