Răspunsuri

2014-10-31T20:20:49+02:00
Nici nustiu ce cuvinte sa gasesc pentru a o descrie bunica mea, ea este foarte inteligenta ea are ochii ..... (pune culoarea ochilor), are parul .....(pune culoarea parului)  si ea are .....( pune citi ani are), ea este fiinta care-mi cinta mereu inainte sa adorm si este gata sa ma protejeze de orice. Cum pot s-o mai descriu pe bunica? Un inger pazitor care ma vegheaza mereu.  Cind cad jos ea ma invata sa ma ridic si sa nu abandonez orice lucru ar fi.  Ea este o mama care ne protejeaza mereu, ea este fiinta cea mai dulce , cea mai amabila si cea mai buna bunica pe care tu  nici nu iti poti dori una mai buna ca ea, ca bunica mea.
2014-10-31T20:33:33+02:00
Bunica mea este o batranica cu parul alb care ma ajuta in toate cele grele. Ea este o fire miloasa si foarte iubitoare. Are ochii stralucitori si plini de energie. Ochelarii sunt asezati pe nasul ei ascutit si moale. Are un ten acceptabil si o voce calda si sublima. Atunci cand bunica mea vorbeste cu mine cu cuvintele ei magice si fermecatoare,in inima mea ,parca bunica este ce am mai scump pe lume.... 
My grandmother is a white-haired old lady who helps me in all heavy . She is a very compassionate and loving nature . His eyes are bright and full of energy . The glasses are placed on her nose sharp and soft. It has an acceptable skin and a warm voice and sublime . When my grandmother talking to me with her ​​words magical and charming , in my heart, like my grandmother is what I most expensive in the world .... UITE SI IN ENGLEZA <3
ooo mersi dar ai facutul cu dictionarul din internet
nu de ce...nu ai pentru ce