Un eseu la tema .Retele sociale "facebook" ,unde ,cind si de ce folosim aceste retele sociale ,ce facem de obicei pe facebook saualte retele sociale odnoklassniki de exemplu. (cel putin 15 rinduri ) Mersi anticipat 20pct

1

Răspunsuri

2014-10-29T22:17:04+02:00
                                           Titlul:De ce stau pe Facebook

Intro zi stateam si ma gandeam cum ar fi sa comunicam cu prieteni nostrii pe calculator.Am auzit de aceasta retea de socializare numita "facebook".Am intrat numai decat si miam facut un cont.Acolo am observat ca poti posta(scrie)diferite continuturii,poze,sa vorbesti cu anumite persoane chiar si cele pe care nu le cunosti.Am inceput sa postez si am observat ca la postari sunt anumite likuri.Atunci am incercat sa obtin mai multe likuri ca prieteni mei sa vada ca facebockul este un loc frumos.Atunci prieteni mei au  facut cont si am inceput sa ne distram.Am inceput sa stam pe facebook pentru ca stiam ca acolo puteam vorbii cu persoane care erau din diferite orase/tari/continete.De atunci toti au inceput sa stea pe Facebook si sa ne distram impreuna

Dar ai putea sa imi raspunzi de ce sta pe facebook ,cind itrebuntezi facebook shi de ce .
ce?
cind intrebuntezi facebook shi de ce .
Intrebuintezi facebook pentru a vorbii cu prieteni din diferite parti.El trebuie folosit pentru amuzament in cele mai multe cazuri
de ce oamenii folosesc facebook