Răspunsuri

2014-10-29T14:22:31+02:00
4 kg de mere costa 10 lei
1 kg= 7,5 supra 3= 2,5
4 kg= 2,5*4=10 lei
1 5 1
2014-10-29T14:23:12+02:00