Răspunsuri

2014-10-26T00:27:03+03:00

Acesta este un Răspuns Aprobat

×
Răspunsurile aprobate sunt corecte şi de încredere, fiind corectate de o mână de utilizatori foarte buni. Brainly are milioane de răspunsuri de înaltă calitate, toate fiind verificate cu grijă de către moderatorii din cadrul comunităţii.
Cat ar costa ambele daca ar avea acelasi pret?
140 lei - 32 lei = 108 lei
108 lei : 2 = 54 lei costa papusa
54 lei + 32 = 86 lei costa masinuta
1 5 1