O compunere cu: Descrieti filmul vostru preferat!
Sa fie de o pagina mica de caiet!

2
Pe rromnana e asa
filmul meu preferat e Suleyman Magnificul .Filmul e de drama combinata cu dragoste .Imi place foarte mult filmul pentruca ma tine si in suspans.Imi place cum prezinta caracterul .Personajele mele preferate sunt Mahidevran,,Mirimah,Sumbul Pasa,Nurbanu,Suleyman,Hurrem .Nu imi plac personajele Rustem Pasa,Hurricihan,Cihangir .Serialul acesta incepe la ora opt fix de joi pana vineri.Serialul tine doua ore.In .Cel mai razbunator era Pasa Ibrahim.Cel mai linistit e Printul Cihangir.In film imi mai pl
Comentariul a fost şters
Cuplacere ma pui cel main bun
??

Răspunsuri

2014-10-25T09:52:25+03:00
Breathe In (2013)
Un film atât de plăcut, superb, impregnat de delicatețe și suav, ai senzația că visezi, un vis din care nu te-ai trezi (de savurare înceată a clipei), în care rătăcești pe o ploaie torențială de miez de vară, ce aduce dor și furtună în interiorul tău.Filmul tinde spre inocența ce mai există, suspendată parcă în timp și așteptare și atinge cu noblețe emoții neconsumate încă. Personajele sunt reușit interpretate,gesturile lor,întârzie replicile voit, întru garanția cuceririi cu timiditate a iubirii. Iubire, inocență și muzică, subtil încadrate poetic, ilustrând în final o linişte vie, iar triumful amintirii, purifică oglinda sufletului în care, atât de dezinvolt se reflectă INOCENȚA.
2 5 2
Cel mai inteligent răspuns!
2014-10-25T09:54:23+03:00
My film is H2o.in preferot call this film the characters mentioned sirene.mie usually I like filmurile with sirene.iubesc to watching this summer vacation because I have more time available and better simnt me to watch this summer film.imi like seriale.doresc when this movie is very much like to watch the movie once but now are scoala.H2o mia liked the first vedere.fiindca he is a film for children between ages 12 18 years. the 10 years I've started to watch this movie with sirene.sper as sati love this movie.
Comentariul a fost şters
Comentariul a fost şters
Comentariul a fost şters
trebuia in englezA?
Comentariul a fost şters