Răspunsuri

2014-10-23T16:11:01+03:00
Era iarna familia mea dornica de aventuri a hotarit sa plece la polul nord.Vrind nevrind trebuia sa accept ideea.Neam suit in camionul tatei in drumul nostru am intilnit oameni mari sau mai bine spus uriasi ei neau spus pe unde so luam. Am intilnit niste pestere numai ca mai straniii ele erau din gheata  maideparte continua
8 3 8
2014-10-23T16:25:44+03:00
A fost odata ca niciodata o familie cu 3 copii.Pe copii ii chemau : Andrei , Maria , si Bogdan. In vacanta de craciun s-au hotarat sa mearga in excursie pana la polul nord. Copii fiind foarte bucurosi au inceput sa faca planuri ca sa stie ce safaca in excursie. In dimineata urmatoare si-au facut bagajele pentru drum iar la ora 12:00 au plecat la gara. Cand au urcat in tren ua mers la cabina lor iar copii s-au pus sa doarma. Pe drum trenul sa oprit dintro data si copii copii sau trezit imediat. Se pare ca trenul sa oprit deoarece era un copac rasturnat pe sine. Copii au observat caruta lui Mos Craciun si au mers la el. Mosul era fericit si iau ajutat cu mare placere. Cand au ajuns la polul nord Mosul lea aratat unde locuieste el si dupa aceea iau dus pe copii si pe parinti lor acasa. In urmatoarea zi cand copii sau dus la scoala leau povestit tuturor marea excursie a lor. Sfarsit. Sper ca team ajutat cu ceva.
A sosit iarna geroasa mergand sprepolul nard eu si verisorul maune uitam pe geamsavedem