Răspunsuri

2014-10-22T23:12:35+03:00
Aaa simplu : sa manance banii barbatilor , sa primeasca atentie ,  sa fie cat mai frumoase si sa aiba tot ce isi doresc

mda..)
Sa fie mereu in centrul atentiei sa fie iubite protejate si sa primeasca cit mai multe complimente
insa sunt unii copii care uneori isi doresc sa aibe macar ceva la cina , altii care isi doresc o familie si nu o au , altii care nici nu se mai gandesc la pc-uri smartphones si tablete ci sa aibe macar sanatate sau o casa unde sa poata dormii - mai sunt si unii oameni si copii sarmani care soarta i-a lovit crunt si ar merita sa fie sprijiniti
deci , uneori cand te gandesti din perspectiva asta te intristezi si incepi sa pretuisesti ceea ce ai ....
))♥
Cel mai inteligent răspuns!
2014-10-22T23:15:22+03:00
Depinde de fata:)) Unele isi doresc printul pe unicorn, bani, buchete de flori, machiaj, cadouri si tocuri de 20 cm....Sunt altele care isi doresc ceva mai serios cum ar fii o cariera din care sa iasa bani, adica sa munceasca pentru ei....sa aiba norocul de a fii fericite alaturi de o persoana draga lor, si bine-nteles, ca orice fata....sa aiba la un moment dat un copil:P Ne dorim multe chestii!..:))
+Fetele isi doresc si borcane de nutella ca sa-si faca selfie cu ele.:)))))
Noapte buna.
pfoahahahahahahahahahahahahahahahaaaaa
asta imi aminteste de colegu' meu selfish!!!!!!!!!!!! ( prorecla care i-am dat-o noi !)
=))))) "selfish"=)))