Cn imi poate spune o scrisore de 8 martie ptr mame cu pron personal si cu pronume personal de politete

2
Draga mama,dumneata m-ai invatat sa vorbesc si eu stiu ca tu ma iubesti!La multi ani dumneata mama,eu iti multumesc pentu grija acordata!
multumesc este foarte frumos
cup

Răspunsuri

2014-02-22T18:02:41+02:00
Dumneata,mama mea esti cea mai frumoasa persoana din lume.Datorita tie eu astazi pot sa iti scriu astazi cele mai adanci sentimentel pe care ti le port.
Tu esti persoana care mi-a dat viata.Te iubesc din toata inima mea mica de ingeras si te sarut dulce cum numai mierea poate.
2014-02-22T18:06:33+02:00
                                                            Draga mama,

Iti scriu aceasta scrisoare pentru a-ti demonstra dragostea mea imensa fata de tine. Cu ocazia acestei zile deosebite de 8 Martie vreau sa iti spun cat de mare este iubirea mea sincera fata de tine, si asa va ramane pentru totdeauna. Cu fiecare zi care trece te iubesc mai mult si te respect pentru tot ce ai facut in viata mea. Dumneata tu esti cireasa de pe tort din viata mea si iti multumesc pentru tot.Tu m-ai crescut, tu m-ai ingrijit tu ai fost alaturi de mine intodeauna si meriti toata lauda.
Te voi iubii mereu, iar fiecare clipa traita alaturi de tine este o frantura din rai
                                                                                          Cu drag, xxxxxx
da fritz si pronumele de politete lai aruncat la buda