Am nevoie de o compunere despre o intamplare petrecuta la ora de sport

2
de cate randuri?
Poti sa povestesti ca ti-ai fracturat glezna din cauz unui coleg declasa ,cand tu urmai sa te duci la un campionat de fotbal chiar in ziua urmatoare sau ceva asemanator.
Comentariul a fost şters

Răspunsuri

2014-02-22T10:39:29+02:00

Acesta este un Răspuns Aprobat

Răspunsurile aprobate sunt corecte şi de încredere, fiind corectate de o mână de utilizatori foarte buni. Brainly are milioane de răspunsuri de înaltă calitate, toate fiind verificate cu grijă de către moderatorii din cadrul comunităţii.

se suna pentru ora de educatie fizica. toti ne impingeam pentru a intra in sala de sport. am intrat in vestiar pentru a ne pregati. baietii clasei noastre aveau un meci sambata si astazi repetau. iar fetele mergeau in sala de fitnes. toti ne ocupam cu ceva. dar a avut loc un accident.un coleg si a fracturat bratul. domn profesor nu l a mai lasat sa joace fotbal. asa ca a stat pe banca. 
10 4 10
Cel mai inteligent răspuns!
2014-02-22T11:47:02+02:00

Acesta este un Răspuns Aprobat

Răspunsurile aprobate sunt corecte şi de încredere, fiind corectate de o mână de utilizatori foarte buni. Brainly are milioane de răspunsuri de înaltă calitate, toate fiind verificate cu grijă de către moderatorii din cadrul comunităţii.
Era luni. prima ora ere sport. nu ne placea de loc pentu ca avem un profesor cam aspru. am inceput ora . am facut doua echipe. eu eram in echipa cea mai proasta adica erau cei mai putin inteligenti elevi. si nu stiu cum se face ca atunci cant am aruncat mingea mi sa facut negru in fata ochilor si am cazut pentru ca un coleg ma impins si am cazut cu mana rasucita. si ce a uramat .....toti au sarit pe mine  si intr-un fimal am ajuns la spital iconjurata de flori trandafiri.... sper ca ti-am dat vre-o idee
11 4 11