Răspunsuri

2014-10-08T20:06:58+03:00
Creta  alba si lucioasa,                                                                                                          care in fiecare zi                                                                                                                    dai raspunsul la copii                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        ii inveti sa   citeasca                                                                                                              sa scrie sa socoteasca                                                                                                         zi de zi tu muncesti pentru ei te straduesti.
asta este poezia mea sper ca te-am ajutat este facuta din capul meu sunt experta la poeziii
acolo am gresit la a doua strofa este asa ii invezi sa citeasca. sa scrie sa socoteasca zi de zi tu muncesti pentru ei de straduiesti
ii inveti