Răspunsuri

2014-10-08T10:25:46+03:00
Este toamna. este aniversarea zilei de 35 ani a mamei mele.ma-am gindit mult ce cadou sa ii fac, dar  sint asa de multe optiuni cind te uiti prin magazine,in fine ,am luat cardul de la tata, si am fost la bancomat ,am introdus pinu si am incercat sa scot bani de pe card. am procurat un ceas , cum ii placea mamei de mult,am incercat si sa economisesc bani , pentru un buchet de flori rosii cum ii placeau. es sa incintat foarte mult, ma multumit, si ma sarutat pe obraz...
Dar nu e cuvîntul banci ?
este toamna. este aniversarea zilei de 35 ani a mamei mele.ma-am gindit mult ce cadou sa ii fac, dar sint asa de multe optiuni cind te uiti prin magazine,in fine ,am luat cardul de la tata, si am fost lamai multe banci, apoi la bancomat ,am introdus pinu si am incercat sa scot bani de pe card. am procurat un ceas , cum ii placea mamei de mult,am incercat si sa economisesc bani , pentru un buchet de flori rosii cum ii placeau. es sa incintat foarte mult, ma multumit, si ma sarutat pe obraz..
eu in comentariu am scris : am fost la mai multe banci ,apoi la bancomat. citeste sub intrebarea ta