Poate sa imi traduca si mie textul urmator, va rog?

Numele meu este Laurențiu și sunt genul de persoană care nu poate sta fără să facă nimic, îmi place sa fiu mereu in priză. În timpul liber îmi place să joc fotbal cu prietenii mei, să mă plimb cu bicicleta pri pădure, să îmi fac prietenii noi, să joc tenis, dar petrec o perioada buna citind.
Prietenii mei sunt unii adevarati, care mi-au fost alaturi la greu, distrctivi, glumeti, plini de viata si poate putin nebuni, dar in sensul bu al cuvantului.
Hobby-urile mele, ca ale oricarui adolescent, urmeaza regula celor 3 <<D>>>, deoarece prin relaxare ne recreeam si ne pregatim pentru a ne distra dar si pentru a ne dezvolta cunostintele, deoarece cu cat stim mai mut, cu atat ne va vi mai usor in viata.
Momentam locuiesc cu familia mea, deoarece nu sunt pe picioarele mele si nici nu as fi pregatit sa locuiesc singur, in propria mea casa, deoarece nu sunt pregatit sa infrunt viata si nu cred ca cineva de varsta mea este.

1
Mon nom est Laurentiu et sont du genre personne ne peut pas vivre sans faire quoi que ce soit à ce sujet, je voudrais être toujours dans la prise murale. Dans mon temps libre, je voudrais jouer au soccer avec mes amis, à marcher son vélo pri baies, je suis nouveaux, de jouer au tennis, mais passent une longue période lecture. Mes amis sont des vrais, qui j'ai travaillé dur, distrctivi, glumeti, vives et peut-être un peu fou, mais pour les fins du bu du mot.

Răspunsuri

2014-10-05T19:57:50+03:00
My name is Lawrence and I am the kind of person who can not sit without doing anything , I like to be always in the socket. In free time I like to play football with my friends, to walk the woods bike parts to make my new friends , play tennis, but spend a good time reading . My friends are some true , that I have been with the difficult Distrct , playful , full of life and maybe a little crazy , but in the sense of the word bu . My hobbies that of any teenager , will rule the 3 << D >>> because the relaxation and recreation we get ready to have fun but also to develop our knowledge because the more we know move , the will you life easier . Time living with my family , because my legs are not nor as be prepared to live alone in my own house because I'm not ready to face life and do not think anyone my age .