Salut , as vrea sa imi traduceti daca se poate , acest text ... "My summer holiday was great.I went to my cousins who live in L.A.Every day we went to the beach,drank cocktails and sunbath while my little sister played between the waves.Afternoon we usually were hanging out with my causins friends.We were going to the cinema,park or any other place.In the evening after dinner we were telling each other horror stories with the lights turned off and after that we went to sleep.It was my best holiday.I can't wait till the next one to go back"

2

Răspunsuri

Cel mai inteligent răspuns!
2014-10-02T16:22:26+03:00
"Vacanta mea de vara a fost buna.M-am dus la verii mei care trăiesc în L.A. Fiecare zi ne-am dus la plajă, am baut cocktailuri la plajaîn timp ce surioara mea s-a jucat între valuri.După-amiaza ca de obicei, am fost sa stau cu verisorii mei.Am avut  de gând să mergem la cinema, la parc sau in oricare alt loc.Seara dupa cina am spus reciproc povesti de groaza si dupa am mers la culcare.Acesta a fost cea  mai bun vacanţă.Nu pot să aştept până la  viitoarea vacanta să se întoarcă!"

SPER CA TE-AM AJUTAT!
Vacanta mea de vara a fost buna.M-am dus la verii mei care trăiesc în L.A. Fiecare zi ne-am dus la plajă, am baut cocktailuri la plaja, în timp ce surioara mea s-a jucat între valuri.După-amiaza ca de obicei, am fost sa stau cu verisorii mei.Am avut de gând să mergem la cinema, la parc sau in oricare alt loc.Seara dupa cina am spus reciproc povesti de groaza si dupa am mers la culcare.Acesta a fost cea mai bun vacanţă.Nu pot să aştept până la viitoarea vacanta să se întoarcă!
Ce bine...
2014-10-02T17:17:09+03:00
Concediul meu de vară a fost mare. M-am dus la verii mei care locuiesc în Los Angeles În fiecare zi ne-am dus la plajă, baut cocktail-uri și băi de soare în timp ce sora mea mai mică a jucat între valuri. Dupa-amiaza ne-am, de obicei, s-au agățat cu causins ​​prietenii mei. Am fost de gând să cinema, parc sau orice alt place.In seara, după cină ne-am spus fiecare alte povești de groază cu luminile oprit și după ce ne-am dus la culcare. Acesta a fost cel mai bun de vacanta mea. Eu nu pot să aștept până la următorul pentru a merge înapoi "