Răspunsuri

2014-10-02T16:14:06+03:00
Catre Daniel .
Buna Daniel as vreau sa iti zic ceva .Chasir daca nu stii sa citesti te rog incearca pentru ca cartea te ajuca la greu si sa treci de greu ...Esti cel mai bun prieten al meu ,te voi asculta cand vei veni acasa daca ai citit asa cum am spus eu ...Ca eu nu te invat de rau te invat de bine ,pentru ca esti singurul care tin la tine ..Citeste si vei descoperi multe informati necesare pentru viata ta .Cu drag Pufix

Interesant.Mulțumesc.E bună. O să mai schimb câte ceva...Dar ,oricum...Mulțumesc mult! :*
Nu ai pentru ce ..Nu conteaza o sa mai schimbi nu stiu ce iti trece prin minte ,dar sunt multumita ..Multumesc pentru intelegere :*
Cel mai inteligent răspuns!
2014-10-02T16:22:06+03:00
Draga ...
Sa citesti este minunat.Cind citesc eu patrund intr-o noua lume.Daca citesc  o carte sau un text imi imaginez cum se intimpla si parca sunt martora la aceste evenimente.
Daca vei citi iti vei imbogati vocabularul si vei sti mai mult.De exemplu daca citesti carti despre istorie vei sti mult despre istorie.Vei vedea ca iti va placea sa citesti si fiecare seara ca eu vei citi o carte care iti place cel mai mult,care te inspira,o carte de capatii.
      Cu drag,...

Sper ca tiam fost de ajutor:)

1 5 1