Răspunsuri

2014-10-01T18:48:44+03:00
Am avut un caz la biblioteca din oras , plecasem eu sa imi iau carti de citit pe vara si imi luasem eu carti cam vrio 3 mi se pare a trecut 2 veri si pina in ziua de azi nu am intors cartile,am sa trimit mine o preitena sa le duca de pe numele meu si sa zica ca eu sunt plecata in strainatate:D:D:D
Cel mai inteligent răspuns!
2014-10-01T18:49:35+03:00
Eu intr-o zi am fost la biblioteca,acolo am intalnito pe colega mea .                                                                                                                                                                                             -Buna                                                                                                                                        -Buna,ce carte vrei sa imprumuti?                                                                                            -O carte de povesti,tu?                                                                                                                    -O carte de Mihai Eminescu                                                                                                   -Bine,pa                                                                                                                            -paa                                                                                                                                                         Dupa ce am imprumutat cartea de povesti an ajunsc acasa mama m-a intrebat ce carte mi=am imprumutat si eu iam spus Luceafarul de Mihai Eminescu.                                         A fost o zi placuta la biblioteca.