Răspunsuri

2014-10-05T06:42:44+03:00
Misel:Salut prieteni! Sunteti bine?Fransin:Buna ziua,Misel Merge foarte bine.Pol:Vino sa joci ping-pong cu noi cand esti liber.Misel:Nu am timp!Trebuie sa complectez formularul de inscrierea mea laMarele-Palat.Marele-Palat?Ce este?Ei bine...   asta este un club...un loc unde se intilnesc tineri francofoni de varsta noastra.Pentru ce?Pentru a schimba infornatii despre timbre,carti postale deasemenea despre C.D. ,carti vorbim despre muzica , sport,internet.Fransin:Genial.Doresc si eu sa ma inscriu la Marele-Palat.Pol:Eu deasemenea bineinteles.Pentru a fi la fel ca ceilalti.Formularele de inscriere sunt la doamna Lepan.Ea stie totul.Intrebati-o pe ea,Multumesc,mergen la ea Sa mergem PolLa revedere prieteni Pe curand.Ne intalnim:La Marele-Palat.Fransin si Pol:Buna ziua ,doamna.Buna ziua copii meiPe mine, ma cautati?Da doamna noi deasemenea dorim sa ne inscriem La Marele-Palat.Asa este bine.Formalitntile sunt foarte simpleAveti formularele de inscriereDa desigur. Iata-le.Trebuie mai intai sa le complectati cu datele dumneanoastra.: nume,adresa,nationalitate etc. si apoi le trimeteti-le     la adresa corecta.Nu uitati sa mentionati interesul dumneavoastra in scopul de a gasi rapid prieteni care impartasesc pasiumile voastre.Multumesc,multumesc mult doamna.Iata deasemenea un afis pentru a na informa mai bine.Vedeti acolo este o cutie postala si chiar un internet Atunci noroc bun copii mei.acum inca odata multumin doamna.
24 4 24