Răspunsuri

2014-02-17T20:42:56+02:00

Acesta este un Răspuns Aprobat

Răspunsurile aprobate sunt corecte şi de încredere, fiind corectate de o mână de utilizatori foarte buni. Brainly are milioane de răspunsuri de înaltă calitate, toate fiind verificate cu grijă de către moderatorii din cadrul comunităţii.
Ce tema ... lol ! Cate randuri trebuie sa aiba ?

Ai putea sa scri ceva ridicol :-) gen ca ai intrat in librarie si o persoane necunoscuta te-a impins si ai cazut peste un raft si ai daramat tot si vanzatoarele te-au pus sa platesti ! Si tu zici nu am vrut etc . Ele se duc sa sune la polotie .. si peste 5 min vin prietenii tai si imprwuna cu vanzatoarele iti da un tort de ziua ta :-) :-). Altceva nu aveam in cap dacati-a placut mai dezvolta si o sa iasa ceva
Cel mai inteligent răspuns!
2014-02-17T20:59:07+02:00

Acesta este un Răspuns Aprobat

Răspunsurile aprobate sunt corecte şi de încredere, fiind corectate de o mână de utilizatori foarte buni. Brainly are milioane de răspunsuri de înaltă calitate, toate fiind verificate cu grijă de către moderatorii din cadrul comunităţii.
Era ora dupamiezi . ma-am gandit sa ma duc la librarie sa-mi iau cartea pe care ne-a propuso profesoara de limba romana. cend am intrat in librarie era o coada de stul de mare dar eu tot am asteptet. nu stiu de ce am asteptat o ora dar inca nu venise randul meu. m-am gandit ca trebuia de mult sa fi venit de mult randul meu la coada .
       cand m-am uitat in fata vanzatoarea plecase sa-si ia pranzul si pe noi ne-a lasat sa o asteptam . credeam ca nu mai pot dar a venit ceva si mai rau era timpul sa plece de la serviciu vanzatoarea si ne-a scos pe toti afara spunand ca a trecut timpul si ca nu mai avem ce cauta acolo. m-am gandit ce grozavie.
2 5 2