Răspunsuri

Cel mai inteligent răspuns!
2014-09-25T18:46:15+03:00
2014-09-25T18:49:13+03:00
4lei+2.5lei=7,5lei       7,5:2=3,75lei(a costat un kg-in medie)

4+2,5 e 6,5 nu 7,5 , multumesc oricum ^^
a da ,scuze