Răspunsuri

Cel mai inteligent răspuns!
2014-02-16T19:16:31+02:00
Un elev a cumparat 37 de caiete ce costa 12 lei fiecare si 18 pixuri ce costa 9 lei fiecare.Cat a platit elevul?
9 4 9
2014-02-16T19:18:27+02:00
............................................
4 3 4