Răspunsuri

Cel mai inteligent răspuns!
2014-02-16T19:06:28+02:00

Acesta este un Răspuns Aprobat

×
Răspunsurile aprobate sunt corecte şi de încredere, fiind corectate de o mână de utilizatori foarte buni. Brainly are milioane de răspunsuri de înaltă calitate, toate fiind verificate cu grijă de către moderatorii din cadrul comunităţii.
Afla cat costa un kg: 
7,5 : 3 = 2,5
 atunci $ kg:
2,5 x 4= 10
multumesc mult :*
7,5 :3=2.5
2.5 X4=10
Cu mare placere Bianca! :*
2014-02-16T19:06:49+02:00

Acesta este un Răspuns Aprobat

×
Răspunsurile aprobate sunt corecte şi de încredere, fiind corectate de o mână de utilizatori foarte buni. Brainly are milioane de răspunsuri de înaltă calitate, toate fiind verificate cu grijă de către moderatorii din cadrul comunităţii.
7,5 : 3 = 2.5 kg => 4 kg = 2,5 · 4 = 10 lei :)