Răspunsuri

2014-09-18T15:38:19+03:00
Cat costa perele?
4*2=8lei
Cate kg de caise a cumparat?
4*5=20 kg
Cat costa caisele?
20*3=60
Cat au costat fructele?
60+8=68 lei
Ce rest a primit?
100-68=32 lei
Mersi dar pana când ai facut tu aam facuto eu :-) dar iti multumesc in caz de no făceam
cu placere...asta e...