Răspunsuri

2014-02-11T17:05:47+02:00
In primul rand imparti 7.5 la 3 pentru a afla cat costa un kilogram...apoi inmultesti cu patru
7.5:3=2.5
2.5x4=10
raspunsul final e 10
1 5 1
2014-02-11T17:07:12+02:00